• Grey Vimeo Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

Зима

у Львові

 

Довідка

Регіональне об’єднання «Бадський Червоний Хрест» вже 20 років займається благодійною діяльністю у Львові. Регіональне об’єднання фінансує соціальний центр Червоного Хреста, а також Медико-соціальний центр українського Червоного Хреста (МСЦ). На початку це був заклад виключно для людей, що пережили націонал-соціалістичні табори та сталінські гулаки, тепер це місце допомоги одиноким пенсіонерам. Конфлікт на Сході України особливо тяжко зачепив цю групу населення. Пов’язана з конфліктом інфлація привела до того, що купівельна спроможність пенсії впала до 50 євро.

Krankenschwester mit Klientin in Lviv

Старість самотніх стареньких тяжка. Дієвого медичного страхування немає. Тому Бадський Червоний Хрест за допомогою благодійних внесків створив фонд медикаментів. Медсестри Червоного Хреста безкоштовно надають медакаменти тим, що особливо потребують допомоги. 

У грудні 2016 року Міністерство охорони здоров’я України припинило фінансування соціальних центрів Червоного Хреста. Медсестри відвідували своїх клієнтів ще за радянських часів

 

Бадський Червоний Хрест разом зі школами, іншими регіональними віділеннями Червоного Хреста, університетами та комітетом у справах міст-побратимів розпочинає акцію з метою забезпечення роботи соціального центру у Львові зі збереженням мінімально необхідного  штату працівників на довготрималий період. Соціальний центр знаходиться у Медико-соціальному центрі. Саме звідси виїзджають медсестри до своїх літніх клієнтів та роздають їм медикаменти. Тут також знаходиться велика пральна машинка, в якій можна випрати брудну постільну білизну стареньких. 

Акція

Акція звертається до шкіл, університетів, громадських організацій та регіональних об’єднань Червоного Хреста Німеччини. Можна детально прослідкувати за тим, на що використовуються благодійні внески. На приклад, 2000 Євро необхідно, щоб виплатити медсестрі річну зарплату. Ціль акції полягає в забезпеченні довгострокової роботи команди з п’яти медсестер. Школи та громадські організації, які беруть участь в акції, звісно ж отримуватимуть відгук з України.

 

На цій сторінці учасники можуть дивитись фільм «Зима у Львові» онлайн та скачати його.

Документальний фільм розрахований на учнів середньої та старшої школи. Тривалість фільму 17 хвилин, після перегляду залишається достатньо часу для дискусії та подальшого опрацювання теми.

 

Безкоштовно можна позичити для показу виставку «Червоний трикутник – важке життя» фотографа Тіля Маєра про людей зі Львова, що пережили концтабори. На банерах, які легко встановлюються, розміщені історії колишніх в’язнів про жахіття таборів, а також про їх життя сьогодні. Всі протагоністи – клієнти медико-соціального центру, хоча деякі з них, на жаль, вже пішли з життя.

 

Журналіст Тіль Маєр (www.tillmayer.de)  вже понад десять років підтримує Медико-соціальний центр волонтерською діяльністю і значною мірою завдяки ньому вдалося створити фонд медикаментів. Так як і режисера Пірмін Стирноля (www.onchair-bros.de), його можна запросити для читання лекції.  

 

Регіональні об’єднання Червоного Хреста та громадські організації можуть, на приклад, організувати показ фільму, поєднавши його з благодійним вечором. В Німеччині є українська діаспора, яку можна було б залучити до проведення благодійного вечора, на приклад, можна було б приготувати страви української кухні. 

Благодійні внески

DRK-Landesverband Badisches Rotes Kreuz, Sparkasse Freiburg Nördlicher Breisgau

IBAN: DE50 6805 0101 0013 0894 89 / SWIFT-BIC: FRSPDE66XXX
Stichwort: Ukraine

 

картинна галерея

Olha Roman und Klientin
Olha Roman und Klientin

press to zoom
Sofia Wojtsychiwska wärmt ihre Hände
Sofia Wojtsychiwska wärmt ihre Hände

press to zoom
Hausbesuch bei Klientin
Hausbesuch bei Klientin

press to zoom
Olha Roman und Klientin
Olha Roman und Klientin

press to zoom
1/23

©Till Mayer